Clicky

Team

Team - Brigitte Oldeman - Fysio Bruggeman

Brigitte Oldeman

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
89035455504

E-mail:
b.oldeman@fysiobruggeman.nl

Over Brigitte
  • Rugscholing
  • Bekkenpijn
  • Bewegen/motoriek van de ouder wordende mens
  • Valtraining en valpreventie
  • Dry needling
  • Medical taping
  • Osteoporose
Locaties
Team - Danielle Eekelder - Fysio Bruggeman

Danielle Eekelder

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
9048814004

E-mail:
d.eekelder@fysiobruggeman.nl

Over Danielle
  • Rug- en nekscholing
  • Verschillende algemene cursussen gevolgd, waaronder knie, enkel en achillespees
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
  • Bejaardengymnastiek
  • Artrosegroepen
Locatie
Team - Ellis Kuipers - Fysio Bruggeman

Ellis Kuipers

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
39046347004

E-mail:
e.kuipers@fysiobruggeman.nl

Over Ellis
  • Bekkenbodemtherapie/fysiotherapie bij incontinentieklachten
  • Rugscholing
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
Locatie
Team - Hans Leusenkamp - Fysio Bruggeman

Hans Leusenkamp

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
59034340904

E-mail:
h.leusenkamp@fysiobruggeman.nl

Over Hans
  • Rug- en nekscholing
  • STEP ZelfZorg docent
  • Lid van RugNetwerk Twente
  • Lid van ClaudicatioNet
  • Podologische fysiotherapie
  • Arbeidsgerelateerde blessures en RSI
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
  • Medische fitness
Locatie
Team - Inge Vreeman - Fysio Bruggeman

Inge Vreeman

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
59035396504

E-mail:
i.vreeman@fysiobruggeman.nl

Over Inge
  • Fysiotherapie bij ademhalingsproblematiek
  • Rug- en nekscholing
  • Schouderklachten (vlgns Stenvers)
  • Medical taping
  • Ontspanningstherapie
  • Claudicationetwerk
Locatie
Team - Johan Douwenga - Fysio Bruggeman

Johan Douwenga

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
19033493804

E-mail:
j.douwenga@fysiobruggeman.nl

Over Johan
  • Manuele therapie (Cyriax)
  • Schouderklachten (lid van Schoudernetwerk Twente)
  • Reumatische aandoeningen (lid van FYRANET)
  • Rug- en nekscholing
  • Verschillende cursussen, waaronder knierevalidatie en sportfysiotherapie
Locaties
Team - Maaike Nijhof - Fysio Bruggeman

Maaike Nijhof

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
79048432104

E-mail:
m.nijhof@fysiobruggeman.nl

Over Maaike
  • Rug- en nekscholing
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
  • Medische fitness
  • Medical taping
Locatie
Team - Marian Reith - Fysio Bruggeman

Marian Reith

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
39034797104

E-mail:
m.reith@fysiobruggeman.nl

Over Marian
  • Manuele therapie vlgs Marsman
  • Lid van Rugnetwerk Twente
  • Schouderklachten (lid van Schoudernetwerk Twente)
  • Reumatische aandoeningen (lid van FYRANET)
  • Valpreventie
  • Bewegen voor ouderen
  • Dry Needling
  • Medical taping
  • Osteoporose
Locatie
Team - Bert Bruggeman - Fysio Bruggeman

Bert Bruggeman

Fysiotherapeut

BIG-nummer:
19033306504

E-mail:
b.bruggeman@fysiobruggeman.nl

Over Bert
  • Rug- en nekscholing
  • Podologische fysiotherapie
  • Arbeidsgerelateerde blessures en RSI
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
Locatie
Team - Jan Bruggeman - Fysio Bruggeman

Jan Bruggeman

Manueel therapeut

BIG-nummer:
59033306704

E-mail:
j.bruggeman@fysiobruggeman.nl

Over Jan
  • Rug- en nekscholing
  • Podologische fysiotherapie
  • Arbeidsgerelateerde blessures en RSI
  • Bracing en gezondheidsbeschermende hulpmiddelen
  • Manuele therapie
  • Injecties samen met huisarts
Locaties

Is er iets niet duidelijk?


Heb je een vraag? Bel, WhatsApp of e-mail ons voor direct contact.